Sezon letni 2020

Zakończyliśmy sezon letni w naszej restauracji.

Do zobaczenia ponownie zimą:-)

amadeus-logo-7.01_bez_tla_tylko_ladne

 

Amadeus10

Restauracja Amadeus to miejsce będące częścią  Ośrodka Narciarskiego KiczeraSki w Puławach.

Już od 15 lat gościmy naszych klientów w sezonie zimowym, dlatego w odpowiedzi na rosnącą atrakcyjność naszej okolicy, od kilku lat  Restauracja Amadeus otwarta jest również w sezonie letnim  – w nieco odmienionej odsłonie.

Naszą specjalnością są dania kuchni polskiej oraz austriacko-czeskiej a dodatkowo w menu oferujemy również wyśmienite desery oraz pyszną kawę.

Atutem naszej Restauracji jest nie tylko wyjątkowo smaczna kuchnia i rodzinna atmosfera ale również piękna i spokojna okolica z mnóstwem zieleni wokoło.

Serdecznie Zapraszamy

 

 

Amadeus11

Amadeus28 Amadeus12

Amadeus47 (1)

 

 

22.05.2020

Szanowni Państwo!!!

Po dłuższej nieobecności mamy przyjemność ponownie zaprosić zarówno naszych sympatyków, jak i gości, którzy jeszcze u nas nie byli na smaczne posiłki i miłe spędzenie czasu w naszej restauracji😊 Ugościmy Państwa daniami kuchni polskiej oraz czesko-austriackiej

Od soboty 23 maja restauracja będzie czynna codziennie w godz. 13.00-19.00. W restauracji i na tarasie będzie mogła przebywać określona liczba osób. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów dostosowaliśmy się do wszystkich wymogów i zaleceń, żeby stworzyć dla Państwa miejsce, w którym bez obaw i przyjemnie będzie można spędzić czas 🙂 W trochę późniejszym czasie będzie można skorzystać z przejażdżki koleją krzesełkową i innych ciekawych atrakcji Kiczery. W najbliższych dniach udostępnimy nasze menu i więcej szczegółów dotyczących naszego funkcjonowania.

A póki co serdecznie zapraszamy do zacisznego miejsca, w którym leży nasza restauracja, otoczona piękną, beskidzką, majową przyrodą

DO ZOBACZENIA!!!